-->

Doprava

Doprava:

Zboží, které máme skladem dodáme našim zákazníkům za 24 hodin od objednání na jakoukoliv adresu v ČR!

Rychlá expedice:

Díky systému okamžitého přijímání a vyřizování objednávek, rychlé expedici a spediční dopravě InTime a Toptrans. Zboží Vám obvykle doručíme do 24 hodin od objednání (při objednávce do 12:00). Ostatní sortiment zpravidla dodáme do 2–3 pracovních dnů od potvrzení objednávky. V případě méně běžného zboží Vám termín dodání vždy upřesníme, telefonicky či e-mailem, případně navrhneme alternativy.

Výběr dopravce:

Zboží zasíláme prostřednictvím přepravní firmy InTime nebo Toptrans. Běžný rozvozový čas u této dopravy je od 8 do 18 hodin, každý všední den. Záleží pouze na Vás, na jakou adresu si Vámi objednané zboží necháte doručit. Přepravce zaručuje oznámení telefonicky nebo formou sms v den doručení zásilky. Řidič Vás vždy před samotným doručením bude kontaktovat a dohodne se s vámi na bližším čase dodávky, který Vám bude více vyhovovat. V případě, že nebudete na zvolené adrese přítomni, dopravce Vám zanechá oznámení o doručení, ve kterém naleznete kontakt na doručující depo pro upřesnění druhého bezplatného doručení.

Sledování zásilek:

V momentě, kdy je Vaše zboží vyexpedováno, obdržíte od nás e-mail, ve kterém Vám zašleme informace o tom, který dopravce Vám zboží doručí a číslo zásilky, díky němuž můžete zásilku sledovat na adrese: 
InTime- https://intime.cz/
Top Trans - https://apis.toptrans.cz/search

Cena za dopravu:

Cena za přepravu v rámci ČR InTime-S do 10 kg              130 Kč vč.DPH/balík (např. sněhové řetězy,chladící tašky,příslušenství).

Cena za přepravu v rámci ČR InTime-M do 30 kg             190 Kč vč.DPH/balík (např. autolednice,střešní nosiče)

Cena za přepravu v rámci ČR InTime-M do 30 kg             390 Kč vč.DPH/balík (cena za dopravu 4 ks ocelových nebo hliníkových disků)

Cena za přepravu v rámci ČR InTime-L do 30 kg              480 Kč vč.DPH/balík (cena za dopravu 4 ks pneu do 17")

Cena za přepravu v rámci ČR InTime-XL do 100 kg          970 Kč vč.DPH/balík (cena za dopravu 4 ks osobních/offroad/van pneu nad 18")

Cena za přepravu v rámci SR InTime                              790 Kč vč.DPH/balík (cena za dopravu 4 ks pneu do 18")

Cena za přepravu Top Trans (autobaterie)                      400 kč vč.DPH/balík

Cena za přepravu Top Trans-nadrozměr                           990 kč vč.DPH/balík (viz. červený text níže) 


Při zaslání zboží na Slovensko a nadrozměrného zboží a pneumatik nad 30 kg/ks. např.nákladních, zemědělských nebo průmyslových Vám najdeme nejlevnější možnou dopravu a před expedicí zboží Vás budeme o ceně a výběru dopravce informovat.

Námi dodávané zboží je vždy zabaleno tak, aby nedocházelo k poškození při přepravě.

Je-li součástí objednávky příslušenství (např., sada lepení atd.), za toto příslušenství se dopravné neúčtuje.
!!!!!Balné je vždy ZDARMA!!!!!