Vážení zákazníci,

14. - 28.06.2024 bude probíhat údržba systému. Objednávky přes e-shop přijaté v tomto období, mohou být expedované s 2-3 denním zpožděním.

Telefonní hovory nebudou ve výše uvedeném období přijímány, komunikace bude omezeně probíhat přes e-mail.

Děkujeme za pochopení

Platební metody

Platební podmínky

Do doby zaplacení zboží je zboží majetkem prodávajícího. V případě objednávky nestandardních produktů nebo objednávky v hodnotě nad 20.000,- Kč vč. DPH může prodávající požadovat zaplacení zálohy ve výši 30% z hodnoty objednávky nebo celou výši objednávky. Takto zaplacená záloha bude započtena do celkové kupní ceny.

Platební metody

GoPay:

Platba online platební kartou, částka je na účet připsána ihned, objednávka je zpracována ihned po připsání platby. Nejpoužívanější platební metoda.

 

Google Pay: 

Google Pay je elektronický platební systém od firmy Google, který umožňuje placení pomocí mobilních telefonů a tabletů se systémem Android pomocí bezkontaktního NFC. Dne 8. ledna 2018 byl spojen původní systém Android Pay a Google Wallet do aplikace Google Pay.

 

Apple Pay:

Apple Pay je mobilní platební a digitální peněženka od společnosti Apple Inc., která umožňuje uživatelům provádět platby pomocí iPhone, Apple Watch, iPad nebo Mac. Apple Pay pracuje s většinou stávajících bezkontaktních terminálů.

 

Platba předem na bankovní účet:

Objednávku začínáme vyřizovat po připsání částky na účet.

 

 

Dobírka:

Platba v hotovosti při doručení zboží přepravní společností na fakturační nebo dodací adresu uvedenou v objednávce.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies